Gryztame i http://almapirata.forumup.lt [atsiprasome uz nesklandumus]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gryztame i http://almapirata.forumup.lt [atsiprasome uz nesklandumus]


 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Mariposa.

Go down 
+3
Luse.
Allegra
Bri,,*
7 posters
AutoriusPranešimas
Bri,,*

Bri,,*


Pranešimų skaičius : 34
Join date : 2007-11-25

Mariposa. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Mariposa.   Mariposa. Icon_minitimeAntr. 11 27, 2007 7:36 pm

Mariposa.
Ne, aš ne drugelis. Toki varda man isrinko mano teta. Kyla klausimas – kodel ne tevai? Ogi todel, kad mano brangieji teveliai dabar yra uz tukstancio kilometru i kaire. O gal i desine. Gerai nezinau kur jie. Jie visada vis kitur. Pries menesi buvo New York‘e, pries savaite Prancuzijoje. Kai as gimiau, o tai ivyko Madride, jie mane paliko nuostabiajai tetai. Kodel? Tai paprasta. Turejo isvykti. Per siuos trumpus penkiolika metu, kuriuos isgyvenau su Mila (toks mano tetos vardas) Madride, as savo tevus maciau tik 15 kartu. Per gimtadieni. As zinau, tevai manes visai nenorejo, jie vis keliauja ir as jiems tik maisyciau. Kodel mama nenutrauke nestumo? Ji nemegsta kai kazkas „lenda i jos vidu“ xD Taigi pagimde. Suprantama, iskart turejo isvykti.
As su Mila gyvenu mazame jaukiame namuke salia pajurio. Sakyciau ideali vieta gyvenimui: ramybe, vandenynas, galimybe ziureti i saulelydzius. Juk romantiska ar ne? Bet jus paklauskit ar as laiminga. Zinoma ne. Kodel? Nepatikesit. Atrodo as viska turiu, ko tik sirdis geidzia: isvaizda tikrai nesuskundziu. Mano grazus sviesus banguoti plaukai zavi visus. Akys, kaip sako Mila, sviecia is tolo. Jos zalios. Figura mano ideali. As turiu gera balsa. Puikiai soku... Bet mano sirdis tuscia. Dar ne karto gyvenime nesu pajutus simpatijos jokiam vaikinui. Kartais netgi pagalvoju – gal as lesbiete? Bet ne, merginos manes netraukia. Tai kame cia problema? Negi visa gyvenima, tokia nuostabi butybe bus viena? Juk senmerges toookios nuobodzios. Siuo klausimu buvau pas psichologa nuejusi. Jis kreivai i mane paziurejo. Suprantu kodel, bet jei as turiu problema, tai galiu pasipasakoti, ar ne? Taigi, jis pasake, kad man taip yra del to, kad gyvenu toli nuo tevu. As nezinau ar juo tiketi, bet vistiek tevus kaltinu.
__________________
-Mari, snd atrodai puikiai,-nusisypso Markas kai as ateinu i klase.
Visi vaikinai atsisuka. Jie supranta, kad as grazi. Negali man atsispirti, o man nepatinka ne vienas.
-Zinau Makitai, bet aciu,-atsisedu i savo vieta, prie Alicijos.-Ali, snd rengiu pizamu vakareli,-pasakau gan garsiai, kad isgirstu ir kiti.
-Rimtai? Ir zinoma as esu pakviesta xD
-Brangioji, dar klausi xD Tu visada pakviesta, i visus mano vakarelius. Taipogi bus Lau, Isa ir Malena.
-O vaikinai?
-O kaip tu galvoji?-nusijuokiu as.-bet jie nenakvos.
Lucas, sedejes priesais atsisuka, pasitraukia nuo kaktos plaukus, kurie buvo uzkrite ant akiu.
-Kelinta? ;D
-8h. Tikiuosi atsinesit geros muzikos ir gerimu. ;D
-Ir tegul ateina James. Tas amerikietis man patinka xD-nusijuokia Ali.
Lucas paziuri i mus abi.
-Bus viskas ko prasot, grazuoles ;D


Atgal į viršų Go down
Allegra
Administratorė
Allegra


Pranešimų skaičius : 324
Join date : 2007-11-22
Age : 33

Mariposa. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mariposa.   Mariposa. Icon_minitimeAntr. 11 27, 2007 8:40 pm

Bleen sudomino Smile tas vardas toks keistas ir grazus Smile o ir istorija tokia nekasdieniska Smile man patiko Wink
Atgal į viršų Go down
https://cmgroup.forumlt.com
Bri,,*

Bri,,*


Pranešimų skaičius : 34
Join date : 2007-11-25

Mariposa. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mariposa.   Mariposa. Icon_minitimeAntr. 11 27, 2007 10:50 pm

Dziaugiuosi kad patiko I love you
Atgal į viršų Go down
Luse.

Luse.


Pranešimų skaičius : 40
Join date : 2007-11-25

Mariposa. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mariposa.   Mariposa. Icon_minitimeAntr. 11 27, 2007 11:29 pm

Labai fainiai.. Sudominai.
Atgal į viršų Go down
Mar<3

Mar<3


Pranešimų skaičius : 83
Join date : 2007-11-25

Mariposa. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mariposa.   Mariposa. Icon_minitimeTr. 11 28, 2007 12:06 am

neblogai panele gyvena.... Cool fainas vardas, kazkur girdetas Very Happy o siaip tai sudominai, tik klausimas kaip bus toliau, ir kaip pasisuks istorija, tad laukiu tesinuko Exclamation Laughing Razz Very Happy
Atgal į viršų Go down
Bri,,*

Bri,,*


Pranešimų skaičius : 34
Join date : 2007-11-25

Mariposa. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mariposa.   Mariposa. Icon_minitimeTr. 11 28, 2007 7:57 pm

-Paduok lupu blizgesi, aną nuo lentynos,-pasakiau as Malenai.
-Prasau ;D
I kambari ilekia Lau.
-Mari, stai ka radau tavo vonioje,-istiesia vanilini smilkala.-manau bus kieta, jei ji uzdegsim :>
-Na jei taip manai... As nieko pries,-nusisypsau.-idomu kodel Isa taip ilgai nesirodo...
-Pamirsau pasakyti, ji sake ateis su vaikinais,-paziuri Ali.
-O dieve, kaip visada. Kaip visada ji su jais. Jos reputacija krenta,-atsisedu ant sofos.
Malena, Laura, Alicija ir Isa yra mano geriausios drauges. Mes be viena kitos kaip be oro.
Su Malena susipazinome dar vaiku darzelyje, ji labai geras zmogus. Dar nemaciau gyvenime tokios pasiaukojancios asmenybes. Zaviuosi ja.
Laura, nors mes ja vadiname Lau yra itale, Madride ji gyvena su mociute, nes tevai zuvo lektuvo katastrofoje kai jai buvo treji metukai. Bet ji stipri, ji viska iskente. Is pradziu man Lau visai nepatiko, nes ji visada man priestaravo. Paskiau teko numalsinti savo ego ir su ja susidraugauti nes dainavom duetu per Kaledu svente. Dabar mes gerai sutariam, nors daznai susipykstam xD
Alicija ir Isabela yra seses. Bene muzikaliausios asmenybes musu mokykloje. Jos labai skirtingos. Alicija pasiutusi, bet gera, paslaugi, o Isa... Ji kartais elgiasi kaip tikra prietranka. Ir visada buna su vaikinais. Kartais savo pasielgia kaip tikra kale, bet vistiek mes ja mylim.
__________________________
I kambari griztam visi. Ant stalo sudeliojami gerimai ir ivairus skanumynai. Alicija, visa ta laika, kol mes ruosiame staliuka, zvilgcioja i James. Zinoma as tai pastebiu, juk ji susizavejusi juo iki ausu. xD Pasigirsta muzika. Visi iskart atsisuka i ta puse, is kurios ji sklinda. Prie pc su sypsena stovi Markas.
-Iki pilnos laimes, mums tik to ir tetruksta!
Po keleto minuciu mes jau selstam. Sokinejam ant lovos, dainuojam. Zinoma gerimai liejasi laisvai. Matau Alicijos zvilgsni, kuris vis krypsta i James. Nusisypsau. Man miela kad Ali turi svajone, nors ir tos svajones vardas James. As nezinau ka reiskia jausti tokia didele simpatija kam nors...
Staiga pajuntu kaip man kazkas su pagalve vozia. As prarandu pusiausvyra ir krentu zemyn. Ant lovos aciu dievui xD Pagalve, kuri mane parverte guli ant manes, as ji ja paziuriu paklaikusi, paskiau isvystu besijuokianti Ryano veida. Viskas aisku, tai jo darbas. Atsistoju ir puolu ji su ta pacia pagalve. Galvoje tik vienas – smagiai pasijuokti, kai jis su pagalve dantyse gules ant zemes xDD Po kiek laiko prasideda tikras pagalviu karas, aplink skraido plunksnos ir visi ciaudo. Pavarge susedam ant grindu.
-Zaidziam „tiesa - drasa“?-pasiulo Nicas.
As zinoma nelabai noriu ji zaisti. O jei reiks daryti ta, ko nenoriu? Bet aisku cia ne as viena sprendziu, juk musu yra daug. Nuspresta. Zadiziam. Nicas paima buteli, pasuka ji ir jis atsisuka i Malena.
-Ooo,-nusijuokia jis.- taigi, ka renkies, tiesą ar drąsą?
-Pradziai tiesa. xD
-Okay,-siek tiek pagalvoja.-su kuo noretum sudainuoti ‚Wondreful Journey‘ per sias Kaledas?
-Su Marku xD Jis taip gerai dainuoja, kad as galesiu nesistengti xD
-O gal todel kad tau jis patinka?
-Galima uzduoti tik viena klausima xD –issisuka ji.
Butelys vel sukamas. Ji suka Ryanas. Kaip tycia jis atsisuka i mane. Uzverciu galva aukstyn.
-Nu rėžk ka renkies xD –pasako jis.
Atgal į viršų Go down
Allegra
Administratorė
Allegra


Pranešimų skaičius : 324
Join date : 2007-11-22
Age : 33

Mariposa. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mariposa.   Mariposa. Icon_minitimeTr. 11 28, 2007 8:38 pm

Nu jau kokia tu besirde, nutraukei tokioj vietoj Razz sikneee Razz Laughing ziauriai idomu toliau Smile
Atgal į viršų Go down
https://cmgroup.forumlt.com
Bri,,*

Bri,,*


Pranešimų skaičius : 34
Join date : 2007-11-25

Mariposa. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mariposa.   Mariposa. Icon_minitimeTr. 11 28, 2007 8:53 pm

Che ;DD cia specialiai Cool
Atgal į viršų Go down
Raquelle*

Raquelle*


Pranešimų skaičius : 24
Join date : 2007-11-25

Mariposa. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mariposa.   Mariposa. Icon_minitimeTr. 11 28, 2007 10:16 pm

Ja ja, nereali tavo istorija. Suspect Like a Star @ heaven
Atgal į viršų Go down
Mar<3

Mar<3


Pranešimų skaičius : 83
Join date : 2007-11-25

Mariposa. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mariposa.   Mariposa. Icon_minitimeTr. 11 28, 2007 10:53 pm

niu pavarei....o labai i aki krito vardas James Cool idomu, laukiu tesinuko Very Happy
Atgal į viršų Go down
Spalvota.
Moderatorius
Spalvota.


Pranešimų skaičius : 180
Join date : 2007-11-25
Age : 31

Mariposa. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mariposa.   Mariposa. Icon_minitimeTr. 11 28, 2007 11:00 pm

Kaip ir sakiau Cool
Įdomu labaaaay ;>
Atgal į viršų Go down
http://www.hermosa.forumotion.com
Bri,,*

Bri,,*


Pranešimų skaičius : 34
Join date : 2007-11-25

Mariposa. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mariposa.   Mariposa. Icon_minitimeTr. 11 28, 2007 11:22 pm

Aciu ;D

Mar<3 > kaip manai del ko James xDDD taaaip, del to pacio xD
Atgal į viršų Go down
Siela

Siela


Pranešimų skaičius : 276
Join date : 2007-11-25
Age : 33
Miestas : Bučinių skersgatvis...;)*

Mariposa. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mariposa.   Mariposa. Icon_minitimePen. 11 30, 2007 8:48 pm

Nu nerealu...;DD
O jau pabaiga kokia nedėkinga skaitytojui...;DDD
Tad laukiam tesinuko...;DDD
Atgal į viršų Go down
Allegra
Administratorė
Allegra


Pranešimų skaičius : 324
Join date : 2007-11-22
Age : 33

Mariposa. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mariposa.   Mariposa. Icon_minitimePen. 11 30, 2007 10:45 pm

Jo Jo nedekinga, tai gal sakau jau tesini idek ;D
Atgal į viršų Go down
https://cmgroup.forumlt.com
Sponsored content





Mariposa. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mariposa.   Mariposa. Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Mariposa.
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Gryztame i http://almapirata.forumup.lt [atsiprasome uz nesklandumus] :: Fan Fiction/Fan Art :: Fan Fiction-
Pereiti į: