Gryztame i http://almapirata.forumup.lt [atsiprasome uz nesklandumus]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gryztame i http://almapirata.forumup.lt [atsiprasome uz nesklandumus]


 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 SIURPIOS ISTORIJOS

Go down 
AutoriusPranešimas
patriotes

patriotes


Pranešimų skaičius : 229
Join date : 2007-11-25
Age : 31

SIURPIOS ISTORIJOS Empty
RašytiTemos pavadinimas: SIURPIOS ISTORIJOS   SIURPIOS ISTORIJOS Icon_minitimeSk. 11 25, 2007 4:08 pm

CIA BISKI RADAU ISTORIJU
krc kelmei kur as gyvenu daug pripasakot galiu bet reikia prisiminti nes ten vyksta nemazai mistisku dalyku :// cia druagas matyt toia istrija sugalvojo bet ji kakzokia durna ai krc jos nepasakosiu nes vaikiska labai kita papsakosiu vnz prie kelmei prie tokios upes krazante yra toks kaip dvaras apleistasnu sneovinis mastatas graziai taip atrodo visi vadina ji "senas malunas" tai cia sia ar uzpraita vasara ejo draugas ir dar vienas draugas ir ta sena maluna ten trys aukstai yra tai sake lipo laiptais i antra auksta (o ten tokia landyne yra daug valkatu renkasi visokiu debilu prieina) ta jie uzlipo ir kakzaip pamate tamsoj zmogaus seseli su peiliu ateinati i juos, tai tie ka persike tepe is to maluno ir bego bego vienas i teslas sumigo(ten i upe) kakzur iki juosmens tai draugas paedjo istraukti ir pabego, bet krc irgi persike buvo ) prisiminsiu siurpiu isotriju papasakosiu
viena siurpu paskaojkia radau:(radau internete)
atsiminiau ir as laidotuves.... nu ce gal buvo pries du metus kokius. Mire mociutes sesuo.... atsimenu dar kazkaip panasiai tuo laiku kazkur, kai mirusiuju diena yra... jau buvo kelios dienos po laidotuviu. Viena vakara as kazkaip uzmigau telika beziuredama... viena namie dar buvau. Ir staiga pabudau nuo kosmaro kazkokio ir zinau, kad sapnavau ta savo mociutes sese mirusia... sapnavau ja tokia baisia labai, gulejo karste ir kazka ant manes piktai murmejo.... Kai pabudau isvis visa pasiurpus buvau, nebejau nei praustis nei nieko, tik tiesiai i lova-po kaldra..tox nerealus siaubas buvo apemes, taip nejaukiai taip atrode lyg kazkas yra tame kambary... ir kazkur po 12 valandos nakties jau buvo...(man net dabar pasakojant siurpas ima). Tada galvoju aj ce tik kosmaras, ko as ce siurpinuosi tiek... Tada greitai nuejau gult i lova ir nu tox neapsakomas siaubas, kad kazkas salia yra... isijungiau tada radija, kad tipo gal ramiau pasidarys, bet kas tau... visa po kaldra palindusi dustu beveik ir aiskiai girdziu, kaip kazkas giliai ir sunkiai kvepuoja.... ir kuo labiau bandau itikint, kad tai tik mano vaizduote ir kuo daugiau garsinu radija, tuo aiskiau ta alsavima kazkur prie pat mano galvos girdejau...tada staigiai beveik jau klykdama sugrabaliojau teliko pulta, kad sviesos biski butu, nes iki sviesos jungiklio net bijojau daeit nznau kaip ten bebuvo, bet ta nakti jau aisku nebeuzmigau, o drebejau nerealiai, nes to siaubo ir dabar negaliu dar pamirst...kita diena buvau, kaip nesava, vis tas jausmas kankino, kad kazkas yra salia... As manau, kad ji tokiu budu su manim buvo atejus atsisveikint...bet beveik ir infarkta buvau gavus..
man tai labai patinka tokios mistikos, vaiduokliai ir lt. Nuo pat vaikystes mama pasakodavo kad labiausiai megdavau ziuret siaubekus visokes zudynes vis prasydavau ijunk ten kur su "kraujuku" kai buvau mazas irgi visokiu nesamoniu prisigalvojas turejau daug knygu su vaiduokleis, labai daug prisifantazuodavau kad pajusciau tos baimes jausma (lb patikdavo) bet dar visa tai galiu ir logiaskai papasakot visgi jau nevaikas papasakosiu pora nutikimu :
Nakvojau sode su tevais ir pusbroliu bei jo tevais.jie visi miegojo 2 aukste o mes pirmam. Ir jau kai visi uzmigo pradejo laiptais kazkas vaiksciot pirmyn atgal pirmyn atgal ir taip labai ilgai. as jau gulejau nzn gal net ne nekvepavau paklausiau pusbrolio ar tu girdi jis sako tipo ne kad dar labiau neisigastum. Ai galvoju tada viskas px tep man ten girdisi gal kas kita bet dar po kiek laiko virtuveje trinktelejo visi indai tep kaip spinteleje kazkas butu sutrenke. Tada jau pusbrolis palindo po kaldra o as ant kito sono. Sita istorija prisimenu komiskai ir galiu viska paaiskint nors..... laiptais vaikscioja atrode todel kad jaunas medis traska(bet kodel niekur kitur netraskejo ir kodel tolygei tos lentos traskejo kad atrode tolygus zmogaus vaiksciojimas laiptais) o indu spintelese negaliu paaiskyt man tada kazkur buvo 12 metu.
Mano draugu daugeaukstis pastatytas ant pelkes kurioje buvo nuskendus mociute tai kazkur 4-5 moterys mae ta moters silueta draugo mama taipat mate ir pasakojo taip : ejo is parduotuves ir mato kad stovi prie laitines kazkoke moteris ir aplink ja kazkas sviecia kai priejo arciaus (nu tas arciau tai nera priepat ar 10m) tada moteris dingo. Tyngiu dar daugiau visokiu nesamoniu pasakot
viena diena ejau keliuku ten netoli mano kaimo toks miestukas yra. as ten ejau pasivaikscioti, prasiblaskyti, pabuti viena kaip daznai megstu. ir ant kalvos buvo kapines. senos jos uzdarytos ir pamirstos. norejau prieiti prie ju paziureti ir pasukus kai priejau prie vartu pasiurpau pamaciusi vaizda... ant metaliniu vartu strypu galva zemyn kabojo pakabintas suo, o ant zemes po juo kraujo bala. kuri laika stovejau ir ziurejau i ji nieko negalvodama ir slykstedamasi. paskui pasisukau ir nulekiau pas seneli pasakyti viskas. nesinorejo ten grizti, bet teko. jis uzsidejo savo darbines pirstines ir pakele suns galva. as viska stebejau - galva taip lengvai pakilo, kad vaizdas buvo - tas suo be stuburo, lengvi, palaidi judesiai... akys suns buvo stiklines, negyvos, keliancios siurpa as i jas isiziurejau. tas suo buvo pakabintas ant auksciausio smaigalio kaip koks mesgabalis! o dar tos muses... senelis pradejo judinti ta suni, tempti nuo ten, kad jis cia daugiau nebekabotu, bet tas garsas kai suo buvo nuimtas, graziau tariant nuplestas nuo ten... nepamirsau as dar iki dabar jo... siurpa keliantis. nuo to garso tada mane supykino ir zinoma, as apsivemiau, net kai dabar pagalvoju apie ji viskas sukyla... ir ats vaizdas, tos akys... iki dabar stovi pries mane, net prisiminti nesinori ju. niekam nelinkiu tokio vaizdo isvysti ir isgirsti panasiu garsu blah joo baisu. Man tai nesvarbu kada skaitau - vistiek pries eidamas miegot prisimenu . As va viena is sau baisesniu prisimenu kaip skaitinejau pasekmes apie astral projection.
Atgal į viršų Go down
https://cmgroup.forumlt.com/
 
SIURPIOS ISTORIJOS
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Gryztame i http://almapirata.forumup.lt [atsiprasome uz nesklandumus] :: Laisvalaikis :: Mistika-
Pereiti į: