Gryztame i http://almapirata.forumup.lt [atsiprasome uz nesklandumus]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gryztame i http://almapirata.forumup.lt [atsiprasome uz nesklandumus]


 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Luisana Lopilato

Go down 
4 posters
AutoriusPranešimas
Allegra
Administratorė
Allegra


Pranešimų skaičius : 324
Join date : 2007-11-22
Age : 33

Luisana Lopilato Empty
RašytiTemos pavadinimas: Luisana Lopilato   Luisana Lopilato Icon_minitimeSk. 11 25, 2007 12:33 pm

Jūsų nuomonės.
Atgal į viršų Go down
https://cmgroup.forumlt.com
Laura




Pranešimų skaičius : 22
Join date : 2007-12-02
Miestas : Kaunas

Luisana Lopilato Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Luisana Lopilato   Luisana Lopilato Icon_minitimeSk. 12 02, 2007 1:53 pm

Luisana Lopilato
Luisana Loreley Lopilato (g. 1987 m. gegužės 18 d., Buenos Airėse) — Argentinos aktorė.
Lopilato televizijoje debiutavo dvylikos metų, 1999 m. Ji buvo pasirinkta, vaidinti Luisana Maza, seriale Chiquititas ("Mažyliai"). Ji prisidėjo prie Chiquititas penktąjame sezone ir liko iki tol, kol serialas baigėsi. Luisana taip pat vaidino ir Chiquititas filmo versijoje.
Ji pratesė savo aktorės karjierą kaip Mia Colucci, seriale Rebelde Way ("Maištingas amžius"), čia ji pradėjo ir savo muzikinę karjierą grupėje Erreway.
2002 metais, Rebelde Way serialo dėka, Luisana Lopilato tapo labai populiaria Argentinoje. Erreway išleido CD, kuris atneše Lopilato auksinio albumo apdovanojimą Argentinoje. 2004 metais, ji pasirodė juostoje Erreway: 4 caminos (Erreway: 4 keliai). Laikotarpiu, kai buvo rodomas “Rebelde Way” Lopilato pasirodė ant 50 žurnalų viršelių.
2005 metais ji pasirodė Casados con Hijos, Argentinietiškoje "Vedes, ir turi vaikų" versijoje. Seriale ji vaidino Paolą.
2006 metais, kartu su savo prodiusere Cris Morena dirbo prie naujo projekto Alma Pirata ("Pirato siela").

Filmografija

Metai Pavadinimas Vaidmuo Žanras
1995-2001 Chiquititas Luisana Maza TV serialas
2001 Chiquititas, La Historia Luisana Maza TV serialas
2002-2003 Rebelde Way Mia Colucci TV serialas
2004 Erreway: 4 caminos Mia Colucci TV filmas
Los Secretos de Papá Camila TV serialas
Pensionados Kathy / Martina TV serialas
2005 Casado con Hijos Paola Argento TV serialas
2006 Alma Pirata Allegra Riganti TV serialas
2007 Plumíferos Feifi -
2007 Gimusi būti kalė Aleera Monratt TV serialas.
Atgal į viršų Go down
http://l.a.u.r.a.1.
Laura




Pranešimų skaičius : 22
Join date : 2007-12-02
Miestas : Kaunas

Luisana Lopilato Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Luisana Lopilato   Luisana Lopilato Icon_minitimeSk. 12 02, 2007 1:54 pm

Luisana Lopilato

Dosjė
Gimimo data: 1987 05 18
Gimimo vieta: Buenos Airės (Argentina)
Pravardė: Luli, Lu
Zodiako ženklas: Jautis
Hobis: miegoti
Laimingas skaičius: 7
Mėgstamiausia spalva: tamsiai mėlyna ir violetinė
Augintinis: triušis, šuo, 2 katės ir 2 pelės

Mergaitė iš reklamos
Jau nuo penkerių metukų Luisana norėjo būti pastebėta. Ji nevengė viešumos, su mama vaikščiojo į modelių atrankas, mielai demonstruodavo vaikiškus drabužėlius bei dalyvaudavo televizijos reklamose. Luisana nuo mažens mėgdavo laimėti. Kieto būdo paauglė labai laukė savo aštuonioliktojo gimtadienio. Vaidindama seriale, kaip ir kiti aktoriai, mergina pelnė didžiulę šlovę. Ji buvo pati jauniausia iš maištingosios ketveriukės, todėl keliaudavo visada su mama.

Komedijų aktorė
Tais pačiais metais, kai iširo "Erreway", Luisana buvo pakviesta vaidinti naujame seriale "Studentai". Čia ji išbandė komedijų aktorės amplua, kuris jai lipte prilipo. Luli labai džiaugėsi tokiu savo karjeros posūkiu: "Ankščiau net įsivaizduoti negalėjau, kad vaidinsiu komedijose, tačiau šis žanras man labai artimas. Juk aš dabar darau tai, ką dariau dar vaikystėje - linksmindavau savo šeimos narius. Tiesa, nenoriu sustoti vietoje. Trokštu tobulėti, todėl uoliai mokausi vaidybos ir dainavimo."





Kylanciai Liusianos Lopilato karjerai netenka sustoti.Mergina nusifilmavo "Rebelbe Way",islaike savo pozicijas "Los secretos de la Papa",filmavosi "Casados con hijos",o neseniai prie televizijos ekranu susirinko milijonai televizijos ziurovu,kad pamatytu ja naujajame Cris Morenos seriale "Alma Pirata"

Jai 18 metu,ji jau daugiau nei metai draugauja su Mariano Martinez.Bet Pampos studijoje,kur filmuojamas serialas,dazniausiai stengiasi islaikyti artimus santykius su savo kolegomis.Rodos,kad Liu ir Marianas puikiai atskiria savo profesini ir asmenini gyvenima.

"Man patinka bendradarbiauti su Cris,beto man labai patinka darbas su mano naujuoju personazu - Allegra.Seriale as zurnaliste,su daugiau nei orginaliu hobiu - fektavimusi.Man gera pasvesti save tokiems dalykams kurie man patinka.Ir remdamasi gyvenimo filosofija as nesileidziu i kalbas su niekuo,o uzsiimu norimu dalyku."

-Galbut tu turi kazkoki zurnalistes prototipa,manieras kuriomis tu seki?

-Ne,viskas buvo instinktyvu.As negaliu pasakyti,kad paemiau tam tikrus iprocius,manieras,gestus - viskas buvo naturalu,"mano".

-Kodel tu vel nusprendei dirbti su Cris Morena?

-Istikruju tai net nezinau.Mes daug dirbome kartu ir Cris zinojo mano galimybes.As isitikinusi,kad Cris niekada nepakviestu vaidmeniui aktores arba aktoriaus,kuriame ji nepamatytu vieno arba kito personazo.Ji isivaizduoja kiekviena sprendima ir manau,kad manyje ji isvydo Allegra.

-Ar gera dirbti kartu su savo vaikinu?

-Taip,nes tai reiskia,kad mes geri kompanjonai.Filmavimo aiksteleje mes - Liusiana Lopilato ir Mariano Martinez - darbo kolegos.Mes puikiai sutariame filmavimo aiksteleje ir siai dienai manau,kad tai idealus budas sukurti silta darbini klimata.Juk buna situaciju - zmones pykstasi,taikosi.O mes nenorime sukelti nemalonumu aktoriu,bei filmavimo grupems.Todel mes turime du gyvenimus - vienas filmavimo aiksteleje,kitas - uz jos ribu.

-Ka manai apie "Alma Pirata" reitingus?

-Mes puikiai pasidarbavome ir esame labai laimingi.Tiesa sakant,man,kaip aktorei,reitingai nera svarbus.As tik tikiuosi,kad serialas prates tokia dvasia kokia kureme mes,o paskutini verdikta tars ziurovai,kurie mus ziuri.Man labai patinka tai,kad musu produktas pritraukia ir pralinksmina visa seima,o ne tam tikra suaugusiuju grupe.Ir dar as labai tikiuosi,kad ziurovai pastebes ir ivertins mano pasikeitimus vaidyboje lyginant su "Casados con hijos".

-Seriale gyvuoja uzdrausta meile?

-Uzdrausta meile ir yra pagrindine "Alma Pirata" siuzeto linija.As isimylejusi Benicia (M.Martinez),bet jis susitikineja su geriausia mano drauge Clara (I.Macedo),kol as nesiimu jokiu veiksmu tam,kad juos isskirciau.Bet viskas dar ateityje!

"Argentinos grazuole"

Per Baltijos televizija rodomoje telenoveleje "Pirato siela" pinasi modernus
gyvenimas ir romantika , netiketi siuzeto posukiai, intriguojancios meiles istorijos...
Filme vaidina nemazai garsiu aktoriu. Vienus pagrindiniu vaidmenu atlieka populiaraus serialo
"Pelenes istorija" aktorai: Benjaminas Rojas, Isabele Makedo, Luisiana Lopilato. Pastaroji -viena
graziausiu ir populiariausiu Argentinos aktoriu.

Keletas faktu apie L. Lopilato:

Luisiana Loreley Lopilato gime 1987 m. geguzes 18d. Buenos Airese (Argentinoje)
Pravarde- Luli, Lu.
Aktores ugis- 1,70 m.
Silpnybe- Saldumynai
Megstamiausias gerimas- sodos vanduo.
Megstamiausia spalva- tamsiai melyna ir violetine.
Laimingas skaicius- 7
Hobis- miegoti
Megstamiausias filmas- "Titanikas"
Baime- eiti pas gydytojus, o ypac - skiepytis.
Ar tiki meile is pirmo zvilgsnio? Ne.
Megstamiausia pamoka mokykloje- biologija.
Graziausias prisiminimas- Sv. Kaledu vakariene su seima ir mociute.

Fotografu numyletine

Si jauna ir beprotiskai grazi aktore -labai populiari. Ji pati pripazysta,
kad kol kas tai jai nesuteikia jokiun nepatogumu, nors kartais trikdo prie
namu istisa para lukuriuojantys fotografai. Pasak Luisianos, fotografams gatveje
ji specealiai nepozuoja. Jaipepatinka, kad yra zmoniu, kurie mano kad ji negali
tureti privataus gyvenimo. Karta aktore i kavine ejo persirengusi ,su peruku ir
akiniais nuo saules -didziam jos dziaugsmui takart jos niekas neatpazino...
Daugelis fotografu aktorei zada didelius pinigus ir kviecia filmuotis intymiose
scenose, bet pacios Luisianos tai visiskai nedomina. Aktore tikina, kad kasdieniniame
gyvenime ji visiskai nekuria seksualaus ivaizdzio.

Jauciasi laiminga

Didziausias L.Lopilato noras-visur vyraujanti taika. Aktore prisipazysta,
kad daznai gailisi ka nors blogo pasakiusi ar pagalvojusi. Ji tvirtina, kad is tiesu yra
labai laiminga del to, ka daro. Ji niekada nenustygsta vietoje. Net ir per atostogas ji
keliasi anksti ir iskart sugalvoja, ka veiks visa diena, nors prisirazysta, kad kartais
ilgiau pamiegoti jai buna didziausia laime... Paklausta, ka veiktu, jei nebutu aktore,
Luisiana sako, kad noretu dirbti chirurgo padejeja arba rezisiere. Labiausiai Luisiana
atsipalaiduoja lankydamasi teatre, pietaudama kavineje.
Luisiana be galo myli savo seima. Zymi ir garsi mergina, pasak jos, visada ivairiausiais
klausimais tariasi su seima ir labai brangina prisiminimus apie savo mociute.

Populiarios grupes dalyve

Luisiana dainavo ir grupeje "Erreway", Kuri susikure filmuojant seriala "Rebelde Way".
"Erreway" kvartetas labai ispopuliarejo, veliau jis pradejo koncertuoti visame pasaulyje
ir isleido net tris kompaktinius diskus. Sekme, kurios sulauke si grupe, buvo milziniska -
koncertu metu sales luzdavo. Kalbama, kad grupe isiro del vieninteles priezasties -
Luisianos, kuri savo gyvenima ir karjera pasuko kita linkme. Dideliam daugelio gerbeju
nusivylimui, grupe isiro ir nebegryzo, nors buvo kalbama, kad "Erreway" dar zada koncertuoti.

Luisana daugiau nesidrovi!

Sesta valanda vakaro,paprasta darbo diena!Luisana Lopilato uzeina i studija,kur filmuoja seriala "Alma pirata"!Keli darbuotojai meta savo darba ir ziuri i Luli,trumpas sijonukas,aukstakulniai..."Ar nervuoja mane ju zvilgsniai?"Ne truputelio,jie tai daro kai as dar buvau visai mergaite,filmavimo metu,sako Lu!Nuo pirmadienio iki penktadienio fimuojasi Cris Morenos seriale "Alma pirata",tai pogi ji jau pradejo filmuotis antrajame "Casados con hijos" sezone!

"As labai dziaugiuosi,kad turiu tiek darbo"!Sunku viskam rasti laiko,bet as nesiskundziu,nes as jauciuosi lyg mane buvo palietusi stebuklinga pelenes lazdele!Be darbo,as mokausi dainuoti,mokausi teatralinio meistriskumo kartu su Chulio Chaves,bandau groti saksafonu,mokausi anglu kalbos ir priziuriu savo figura!

-Kaip gi tu viskam susirandi laiko?
-Jo,reikes kazkuriam laikui kazko atsisakyti,bet tikrai ne grojimo saksofonu,sis dalykas man visada patiko(Lu jau moka kelias melodijas is legendines grupes BEATLES repertuaro)!Man sunku,bet man patinka ,kad as ateinu pavargusi,mane tai atpalaiduoja!As noreciau ateityje groti is tikruju,o kodel gi ne?
-Kokie ispudziai dirbant su Mariano Martinez?(Jau minejau,kad tai jos suzadetinis,kuris fimavosi Alma pirata kartu su Lu,bet kuris isejo is serialo,sia savaite pagal scenariju jis mire)
-Puikus!As daug ko is jo pasimokiau,jis geras aktorius!Galima pasikalbeti apie scenariju...Istikruju man labai patiko!
-O jus visa diena kalbejotes apie darba?
Ne,ne velnio!Po filmavimo,mes darem tai ka norejom,kartu valgem arba ejom i kina!Mes abudu labai ramus zmones,mums labai gerai kartu...
-O seriale "Casados con hijos"tu kartu su savo broliu Dario...
-Taip,mano brolis tai jau mano brolis!Todel mes retkarciais musames arba ateinam namo jau susikivircija!Bet viskas praeina!Mes labai draugiski!
-O tiesa,kad jis net i sokius su tavim eidavo?
-(Juokiasi)Jis mane saugojo.Pamenu i pirma vakareli mama mane isleido,tik todel,jog jis sutiko eiti kartu su manimi!O kai tik prasidedavo letos dainos jis kaip mat pribegdavo ir niekam neleidavo su manimi pasokt!Dabar mes einame i vakarelius,musu draugai bendri...
-Is kur jusu seimoje toks artistiskumas?
- Mano tevui patinka teatras,jis turi mini oro gaivykliu firma,bet jis nori uzsiimti prodiusavimu kartu su broliu!Mes dekingos jam!
-Kodel?
-Kai as buvau 5 metukumane pastebejo gatveje prodiusere ir pasiule mano mamai nusifilmuoti!Ji nesutiko,bet mano tevas beliau nuvede mane be mamos zinios i kastinga reklamaj!Kai man buvo 8,tetis atvede mane i "Dibu"kastinga nuo to viskas ir prasidejo!
-Kai tu buvai dar nesuaugusi,ka darei su uzdarbiu?
-Pirkau drabuzius!
-Tu jau susizadejusi su Mariano?
-Taip.Tai buvau ne siaip sau suzadetuves,mes norejom kad tai butu meiles simbolius!As esu romantiska,labai rami,man labai svarbi seima!Is tikruju esu namiseda,paskaitau kokia knyga arba groju saksafonu!AS noriu isteketi ir tureti vaiku!Megstu seima.Myliu vaikus,ir jam jie patinka!Visos mes moterys svajojam isteketi su balta suknele,surengti grazia scente...
-Kada tu matai ji besbuciuojanti ekrane,tu pavydi?
-Ne,man tai nerupi!As neziuriu televizoriaus is vis ir ne matau jo!

Lu keicia tema!Ji mori pasikelbeti apie savo projekta."As ieskau zemes ploto,kad pastatyciau vaiku namus".As esu HOGAR JESUS MARIA vaiku namu kryksto mama!
-Tu jau padedi vaiku namams,kodel nori pastatyti savaji?
-Nes as turiu visut viska,ir jauciu kad turiu istiesti kitiems pagalbos ranka!Kartais,kai as dar buvau maza,mama vedesi vaikus,duodavo rubu,valgydino juos.Man patinka padeti.
-Jusu seima tikinti?
-Taip.Mes katalikai,mes einam i evangelistu cerkve!As tai specialia sakau,nes apie mus sneka,kad mes Juodos garbentojai ir dar Dievas zino kas...As turiu tokia pacia Biblija kaip ir visi,as tikiu DIevu,bet netikiu sv.Mergele!
-Tavos karjeros pradzioje tavo metmenys buvo beveik tie patys.Kaip tu palaikai forma?
-Anksciau,as varziau savekie tik galejau tikraja ta zodzio prasme,norejau kad mano biusto nesimatytu,labai gedijausi savo biusto(krutynes)!Kai as buvau beveik 12 metu pas mane viskas jau buvo uzauge!VISKAS!Tuo metu kada mano klasikes ir drauges buvo plokscios kaip lentos!Visu sunkiausia buvo eiti pliaza!Tas pats atsitiko kai as tapau vyresne,man buvo geda as jau tokia buvau visai maza!Bet as turiu sese ji man paaiskindavo,kad viskas normalu nera del ko jaudintis!Filmuojantis darbe man irgi perrasdavo krutine,kad jos nesimatytu!Net gi dabar kai as einu,tryputeli kuprinuosi,nes jeigu as eisiu tiesiai(krutine i prieki kaip sakoma) gatveja man pasakys:"Si,merga nori provokuoti"!Nors as ir nenoriu!
-Na dabar tu tikriausiai dekinga uz savo ispudinga biusta?
-(Juokiasi)Taip.Man visi sako:"Tu turi toki didziuli,ispudinga biusta".Man tai dabar normalu,namie visi tokie!Sesuo,mama,senele ir as visos mes turim tiesiog didziule krutine!Tai jau paveldima!
-O mokykloj kaip buvo?
-As,nesutverta savo gyvenimui!As tiek daug nesidazau kaip jus mane matot,nesiuoju dzinsus!Mokykloj as neiseidavau per pertaraukas,likdavau klaseje,ramiai reaguodavau kai i mane ziurejo vaikinai,supratot apie ka as...Gatveje mane sustabdo fanai,nusifotografuoju,duodu autografa...
-Tu papasakojai apie savo darba,seima,vaiku globos namus...tu turi laiko draugams?
-Matau juos labai retai,bet kai susitinkam einam i kina ar i sokius.
Atgal į viršų Go down
http://l.a.u.r.a.1.
Laura




Pranešimų skaičius : 22
Join date : 2007-12-02
Miestas : Kaunas

Luisana Lopilato Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Luisana Lopilato   Luisana Lopilato Icon_minitimeSk. 12 02, 2007 1:55 pm

Ji - pati seksualiausia paauglė. Į ją kiekvieną vakarą televizijoje žiūri daugybė žmonių. Nors kitoje ekrano pusėje jos gyvenimas ne ka mažiau šviesus ir spindintis. Luisana griežtai sako NE bet kokiems artimesniens santykiams iki vestuvių.<> Gražiajai Luisanai visada tekdavo vaidinti paauglę. - - susidomėjo vienas žurnalistas. --nekantravo žurnalistas. <> - - atsakė aktorė ir išėjo. Dario, Luisanos brolis, lydi ją į visus svarbius renginius tėčio Eduardo prašymu.TIESA ar TIK KALBOS? Dar būdama 13 metų Luisana vaidino Cris Morenos projekte "Chiquititas", po to jai teko labai svarbūs vaidmenys - daugiausiai paauglių. Jos nuostabios formos, žymiai ryškesnės, nei kitų jos amžiaus merginų, visada atkreipia visų dėmesį.<>--prisipažino Liu.<<>--taip kalbėjo panelė, kai buvo pradinukė.Metai ėjo, bet jos nuomonė nesikeitė, bet užtat jos grožis vis ryškėjo.Ji vis dažniau gaudavo svarbius vaidmenis. --kartą jai pasiūlė.<>--aiškiai pasakė Liu ir leido suprasti kokių ribų ji neleidžia sau peržengti. Luisana pasakė: <> Jos EX.Gražuolė Liu turėjo tik du vaikinus.Pirmasis buvo Felipe Colombo, jie susitikinėjo kol vaidino "Rebelde way".<>--taip buvo rašoma spaudoje.2003 metais slapta kamera nufilmavo, kai jie bučiavosi grimerinėje - tai buvo pats blogiausias periodas jos romane su meksikiečiu.Po to pora išsiskyrė.2004 metais fotografai nufotografavo Luisaną kartu su sūnumi vieno iš stambiausių ir svarbiausų prodiuserių šalyje.Liu prisipažino, kad įsimylėjo.Na bet po kelių mėnesių draugystė iširo. Luisana dar ir dabar yra tokia pat drovi mergina, kokia buvo ir anksčiau. Pirmosios jos draugystės greitai iširo, bet tikėkimės, kad draugystė su Mariano Martinez ji truks ilgai.
Atgal į viršų Go down
http://l.a.u.r.a.1.
Laura




Pranešimų skaičius : 22
Join date : 2007-12-02
Miestas : Kaunas

Luisana Lopilato Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Luisana Lopilato   Luisana Lopilato Icon_minitimeSk. 12 02, 2007 2:04 pm

Interviu su Luisana apie jos santykius su Felipu Colombo
Nors tai buvo ir pakankamai senai, bet kalbos dar netyla apie ju santykius. Viena pikantiska scena buvo nufilmuota slaptos kameros. Kuri laika Liu nenorejo apie tai kalbeti, bet veliau isdriso ir apie tai prabilo: X:Kaip jauteisi, kai pamatei ta nufilmuota medziaga? Liu: Jauciausi ir vis dar jauciuosi nekaip. Tai buvo labai intymu ir asmeniska. Mane tai labai suerzino. X:Kokie buvo santykiai su "Erreway" kolega?: Liu: Su Felipu buvome pora beveik metus su puse iki tol kol nenufilmavo viso to...Kuri laika mes slepeme, kad draugaujam, nes nenorejom, kad kas nors kistusi i musu asmenini gyvenima. Na tai kas nutiko buvo pakankamai normalu tokiai 17metei merginai, kaip man. Juk kiekviena mes buciuojame savo vaikina, tai nieko baisaus. Veliau mes su Feliu pradejom pyktis...na nebebuvom pora, buvom geri draugai. Daugiau nieko negaliu sakyti, nes mano advokatai man uzdraude kalbeti daugiau sita tema. Luisana daugiau nekalba apie tai, ji stengiasi nusukti tema. Aisku, kad jai nera labai malonu apie tai kalbeti.
Atgal į viršų Go down
http://l.a.u.r.a.1.
patriotes

patriotes


Pranešimų skaičius : 229
Join date : 2007-11-25
Age : 31

Luisana Lopilato Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Luisana Lopilato   Luisana Lopilato Icon_minitimeKv. 12 13, 2007 7:29 pm

gera aktore, nes i visus savo vaidmenis lb isijautusi vaidino ir jai tai pavyko... saunuole...
Atgal į viršų Go down
https://cmgroup.forumlt.com/
Hilary

Hilary


Pranešimų skaičius : 36
Join date : 2007-12-04

Luisana Lopilato Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Luisana Lopilato   Luisana Lopilato Icon_minitimeŠt. 12 22, 2007 9:21 pm

dievinu ja...sugebejo iki tokiu aukstumu iskilti...labai graziai per AP atrode lol! Very Happy
Atgal į viršų Go down
http://www.hsmearth.jconserv.net
Sponsored content





Luisana Lopilato Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Luisana Lopilato   Luisana Lopilato Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Luisana Lopilato
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Luisana Lopilato
» Luisana Lopilato

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Gryztame i http://almapirata.forumup.lt [atsiprasome uz nesklandumus] :: Aktoriai :: Aktoriai-
Pereiti į: